Kombine Taşımacılık

Kombine Taşımacılık

DENİZ + KAMYON (RUSYA)

Rusya Novorossiysk ofisimiz aracılığı ile tüm Rusya gümrükleri için Türkiye’den gelen konteynerlerinize kamyon ile gümrüklü gümrüksüz aktarma servisi vermekteyiz. Novo limanındaki tüm işlemleri çok kısa sürede bitirerek, örnek olarak Moskova için TIR maliyetlerinin çok altında bir maliyet ile, TIR transit süresine yakın bir sürede (Istanbul Liman – Moskova gümrük teslimi 8-9 gün) mallarınızı yerine ulaştırmaktayız.

Novorossysk limanına Türkiye’den Istanbul (Haydarpaşa, Evyap, Ambarli), Izmir, Gemlik ve Mersin limanlarından haftalık servis vermekteyiz

DENİZ + VAGON (ORTA ASYA CUMHURİYETLERİ) :

Bunun dışında Tüm Orta Asya Cumhuriyetlerine Poti Limanı üzerinden Poti limanının 49 yıllık işletmecisi olan Agonte Group aracılığı ile Vagon servisi vermekteyiz. Istanbul, Izmir, Mersin limanlarından Poti limanın Konteyner ile gönderilen mallar liman işletmecisi acentemiz tarafından Vagonlara aktarılarak tüm Orta Asya Cumhuriyetlerine hızlı ve güvenli ulaşımı sağlamaktadır. Yine maliyetleri TIR ve diğer Vagon servislerine oranla (Derince – Ilycehvsk ya da Rostov üzerinden) hem daha düşük olup hem de transit süre olarak çok daha hızlıdır. Örn: Dushanbe teslimini ortalama 20 gün içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Poti limanına Türkiye’den Istanbul (Haydarpaşa, Evyap, Ambarli), İzmir ve Mersin limanlarından haftalık servis vermekteyiz.